Повернутися до звичайного режиму
2020-й рік. Березень.

Не сумуйте, карантин - це тимчасове неприємне явище, ліпше читайте у вільний час гарну літературу!

7 цікавих /Files/images/radimo_pochitati/2020/час читати.jpg книг для сімейного читання : підлітків, маленьких читачів та їхніх батьків

Нікуліна, /Files/images/radimo_pochitati/2020/Нікуліна.png Анастасія.Сіль для моря, або Білий Кит : роман-буря / Анастасія Нікуліна . – Харків : Віват, 2017 . – 224 с. – (Книжкова полиця підлітка).

https://www.rulit.me/books/sil-dlya-morya-abo-bilij-kit-read-519536-1.html

Чотирнадцятирічна Ліза не знаходить спільної мови ані з батьками, ані з однокласниками. Здається, єдині, хто її розуміють, - це море і хлопець під загадковим ніком Білий Кит. А ще дивна Анна, яка вчить: "Головне не те, що зовні, і не ті, хто навколо. Головне, що в тебе всередині". Чи випадкова їхня зустріч? Чи зустрінуться Ліза і Білий Кит? І хто кого порятує, коли настане час відплати? Ця історія про довіру, зневіру і про любов. Вона про нас із вами - дорослих і юних, розумних і наївних, романтиків і прагматиків. Зрештою, ця книжка про те, що сенс життя не в тому, щоб ставати сіллю для моря.


821.161.2-93 Рутківський,/Files/images/radimo_pochitati/2020/Без названия.jpg Володимир Григорович.Сині Води : [історичний роман] / Володимир Рутківський ; вступ. слово І. Андрусяка ; іл. Олега Кіналя . – Тернопіль : Навчальна книга - Богдан, 2019 . – 440 с. – (Бібліотека світової літератури для дітей у 100 томах "Світовид". Серія 3. Література ХХ століття) .

Рік 1361. Волею долі князь Дмитро Боброк опиняється в центрі подій, що зрештою, призводить до битви над річкою Сині Води — однієї з найбільших битв у історії середньовічної Європи. Вистояти у смертельній боротьбі йому допомагають троє відчайдушних друзів. Разом з героями роману українського прозаїка Володимира Рутківського «Сині Води» читач не лише зазнає безлічі захопливих пригод, а й дізнається, хто врятував великого князя литовського та руського Ольгерда від стріли найманого вбивці, познайомиться з властителем Золотої Орди ханом Мамаєм, побуває в Києві — одній з найвеличніших столиць Європи А головне — переконається в тому, що потяг до свободи долає будь-які перепони.


94(477) Сорока, Юрий./Files/images/radimo_pochitati/2020/100 важливих.png 100 важливих подій історії України / Ю. Сорока ; худож.-оформ. О. А. Гугалова-Мєшкова . – Харків : Фоліо, 2019 . – 205 с. : іл. – (Справжня історія) .

Історія України схожа на мапу, яка містить безліч білих плям. І це не простий збіг обставин, а результат цілеспрямованої державної політики. Протягом століть над тими плямами дбайливо працювали сотні різних людей, найнятих владою метрополій. Ці творці міфів і фейків зробили все для того, щоб наша історія, як і сама Україна, постала перед нащадками у світлі, вигідному для тих, хто намагався асимілювати спадок Київської Русі.


821.111(73) Гінтон, С. Е. Аутсайдери /Files/images/radimo_pochitati/2020/Аутсайдери.jpg / С. Е. Гінтон ; пер. с англ. І. Серебрякової . – Харків : Віват, 2018 . – 192 с.

http://loveread.ec/read_book.php?id=64769&p=1

Події розгортаються в американському містечку в 1960-ті роки. Підлітки із західних і східних кварталів, дві ворожі ватаги, уже давно ведуть війну, і йдеться не про дрібні хлопчачі конфлікти. Бідні діти вулиць і представники золотої молоді завжди знали лише один спосіб вирішити проблему — бійка. І от однієї страшної ночі їхнє життя змінилося назавжди… Цей роман належить до світової класики XX століття, він здобув визнання мільйонів читачів, а ще став безперечно культовим для американської літератури.


821.161.2’06-3 Гридін, Сергій Володимирович. /Files/images/radimo_pochitati/2020/Дорослі.png Дорослі зненацька : повість / Сергій Гридін . – Львів : Видавництво Старого Лева, 2019 . – 138 с.

Шістнадцятилітній Тимко звик бути самостійним. Попри те що інколи хлопцеві бракує тата, який пішов від них з мамою, коли Тимко був ще маленький, він намагається не закидати школу і знайти якийсь підробіток. Все змінюється, коли Тимко вперше закохується і втрачає голову. Тепер і йому, і його коханій — п’ятнадцятилітній Юлі — доводиться дуже швидко подорослішати і стати відповідальними за нове життя. А це геть непросто, коли сам ще майже дитина.


Гордер, Юстейн. Різдвяна містерія /Files/images/radimo_pochitati/2020/Різдвяна.jpg / Юстейн Гордер ; пер. з норв. Наталії Іліщук . – Львів : Літопис, 2019 . – 252 с. https://www.rulit.me/books/rozhdestvenskaya-misteriya-read-213336-1.html на русском языке

Напередодні Різдва норвезькому хлопчикові Йоакиму потрапляє до рук незвичайний календар, який приховує стародавні таємниці. В ньому кожного дня можна знайти фрагмент дивовижної історії, що переносить читача крізь віки і кордони до Різдва Христового у Вифлиємі. Ця розповідь про чарівне паломництво сповнена безліччю легенд та християнських історій, де присутні волхви, ангели і навіть пастухи з вівцями. Це таїнство, у яке можуть бути посвячені лише обрані, але водночас "містерія" являє собою і таємницю — давню загадку про зниклу багато років тому дівчинку, яку судилося розгадати на Різдво. Книга якнайкраще підходить для сімейного читання і спільного проживання дивовижної містерії Різдва.


821.111(410) Дал, Роальд. /Files/images/radimo_pochitati/2020/Чарли.jpg Чарлі і шоколадна фабрика / Роальд Дал ; пер. з англ. В. Морозова за ред. О. Негребецького та І. Малковича ; іл. Квентіна Блейка . – Київ : А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА, 2018 . – 240 с. : іл.

http://www.ae-lib.org.ua/texts/dahl__charlie_and_the_chocolate_factory__ua.htm

https://read-online.in.ua/read/charli_i_shokoladna_fabrika

Загадковий шоколадний магнат Віллі Вонка, на честь сорокаріччя своєї шоколадної імперії, оголошує, що всього п'ятеро щасливчиків отримають можливість побувати на його фабриці. Крім того, запрошених чекає довічне забезпечення шоколадом, а одного з них - особливий приз. Запрошення сховані в плитку звичайного шоколаду.

Скромний і вихований Чарлі Бакет живе в дуже бідній сім'ї з семи чоловік з єдиним годувальником - батьком хлопчика. Сім'я практично бідує. Дозволити собі плитку шоколаду Чарлі може єдиний раз у році. І все ж, Чарлі стає одним з п'ятьох щасливчиків, які отримали запрошення. Всіх їх чекають незабутні пригоди в шоколадній країні.


Сучасна українська/Files/images/radimo_pochitati/2020/укр. літ 2..jpg художня література.

821.161.2 Дочинець, Мирослав Іванович. /Files/images/radimo_pochitati/2020/17.png Світло семи днів : маленькі історії для душі / Мирослав Дочинець ; худож. оформл. Андріани Лагути . – Мукачево : Карпатська вежа, 2019 . – 208 с.

Це маленькі історії про велике, значуще, вічне. Це - наближення до істин, огорнутих у живе слово, які не просто щось виражають, а направду вражають. Це - спроба в хаосі життя пізнати заповідану нам радість. Це - наповнення світлом наших днів і трудів, нашого тривку в цьому незбагненному світі.

821.161.2 Кокотюха,/Files/images/radimo_pochitati/2020/105.png Андрій.Темна вода : роман / Андрій Кокотюха . – 2-ге вид., перероб. і доп . – Київ : Нора-Друк, 2018 . – 272 с. – (Морок) .

Спокій бази відпочинку на березі Десни порушено. Воно живе на дні Тихого затону в зачарованій Десні. Воно — породження деснянських легенд, міфів або — чиєїсь хворобливої фантазії? Відповідь на ці питання хоче знайти колишній опер Віталій Мельник, але його власне життя опиняється в небезпеці. Які ж таємниці ховає в собі темна вода? Розв’язка, як завжди, несподівана. Новий роман Андрія Кокотюхи "Темна вода" — це поєднання традицій детективу і готичного роману. Це «Собака Баскервілів», перекладена на сучасні українські реалії. Це книга, яка читається на одному диханні. Це чудові ліки від нудьги.

821.161.2 Кононенко,/Files/images/radimo_pochitati/2020/9--.png Євгенія. Празька химера : [новели] / Євгенія Кононенко . – Львів : Видавництво Анетти Антоненко, 2019 . – 224 с.

Збірка короткої прози «Празька химера» — це історії психологічної химерної реальності, якої не існує, хоч вона так само жива, мов віра в любов і диво, або пошуки того найважливішого, без чого життя втрачає сенс. Жага пізнання таємного і нерозгаданого, як стосунки між чоловіком і жінкою, крізь двері замкненої кімнати, яку створив експериментатор із почуттям справді чорного гумору.

821.161.2-3 Курков, Андрій./Files/images/radimo_pochitati/2020/8--.png Гра у відрізаний палець / Андрій Курков ; пер. з рос. В.С. Бойка . – Харків : Фоліо, 2019 . – 537 с.

1997 рік... У Києві на даху будівлі СБУ знайдено труп. Установити особу загиблого виявилося нескладно: це відставний генерал, радник президента з питань оборони Броницький. Але ось що цікаво: у трупа чомусь відрізаний великий палець на правій руці... Розслідувати цю незвичайну справу доручено молодому лейтенанту міліції Віктору Слуцькому. У ході слідства доля зіштовхує його з Ніком Ценським — колишнім військовим перекладачем. З часом вони починають розуміти, що втягнуті в таємну і жорстоку гру спецслужб України та Росії, які вийшли на слід величезних грошей колишнього КДБ. Не раз піддаючи своє життя смертельній небезпеці, Віктор і Нік не відразу усвідомлюють, що вони всього лише пішаки в цій грі...

821.161.2 Ш66/Files/images/radimo_pochitati/2020/7--.png Шкляр, Василь. Самотній вовк (елементал) : роман / Василь Шкляр . – Харків : Книжковий Клуб "Клуб Сімейного Дозвілля", 2019 . – 224 с.

«Самотній вовк» (під попередньою назвою «Елементал») — найдинамічніший роман Василя Шкляра, написаний на основі реальних подій. Українець, вояк Французького іноземного легіону, отримує надважливе завдання — вивезти з окупованої Чечні дочку генерала, на яку полюють російські спецслужби. Легіонер охоче вирушає в «гарячку точку» не лише завдяки фантастичній винагороді — до Чечні втекла його дівчина разом з тамтешнім командиром кримінального угруповання. Воїн-одинак розпочинає вкрай небезпечний двобій з московськими людоловами… Але чим насправді було це завдання і яка роль належала дочці генерала? Відповідь на це запитання приголомшить найпроникливішого читача.

821.161.2 Дзюба, Сергій./Files/images/radimo_pochitati/2020/6-.png Заборонений : історія життя і боротьби Василя Стуса : роман / Сергій Дзюба, Артемій Кірсанов . – Харків : Фабула, 2019 . – 176 с.

Колишній аспірантці, яка працювала над дисертацією про життя і творчість видатного поета Василя Стуса, а нині за волею обставин стала медсестрою, запропонували доглядати помираючу від важкої хвороби жінку. Як виявилося важкохвора у минулому була полковником КДБ і багато разів зустрічалася зі Стусом, особливо в останні дні його життя. У романі надзвичайно насичено змальовано життя поета на його рідній Донеччині, в оточенні друзів, педагогів і літераторів, і в концтаборі — де утримували в’язнів совісті, ставлячи їм у провину їхні переконання. Чимало уваги приділено у романі й долі останньої рукописної збірки поета.

821.161.2’06-3 : Новітня та сучасна українська література. Художня проза

Кідрук, Максим /Files/images/radimo_pochitati/2020/105.png Іванович. Де немає Бога : роман / Макс Кідрук . – Харків : Книжковий Клуб "Клуб Сімейного Дозвілля", 2019 . – 478 с. : іл. wym-1585090711082

Доведена до відчаю українка з великою сумою грошей, яка ігнорує дзвінки від чоловіка. Росіянин-пілот, який намагається приборкати аерофобію після загибелі коханки в катастрофі рейсу MH17. Найвідоміший політик Баварії на пікові кар’єри, який ненавидить свою роботу. Гравець американської Національної футбольної ліги, життя якого розвалилося після одного невдалого розіграшу. Таємний папський кардинал, який прямує до країни, де офіційно не існує Католицької церкви… Незнайомці з різними долями. Єдине спільне для них — рейс 341, і він веде до найбільшого випробування в їхньому житті. «Де немає Бога» — спроба збагнути, чи є всередині нас те, що втримує від перетворення на звірів у місці, де не діє мораль, у місці, де немає Бога.

821.161.2-3 Кідрук, Макс./Files/images/radimo_pochitati/2020/4.png Твердиня : роман / Макс Кідрук . – Харків : Книжковий Клуб "Клуб Сімейного Дозвілля", 2019 . – 560 с. : іл.

Багато поколінь намагалися розгадати загадку загубленого міста інків Паїтіті. Згідно з легендами, саме в ньому заховане золото. П’ятеро друзів вирушають на пошуки таємничого міста і, як не дивно, знаходять його. Але з цих місць ніхто не повертався живим…

821.161.2'06-94:94(477)"1932/1933" Лисивець, Анастасія. Скажи про щасливе життя... / Анастасія Лисивець ; упоряд. Наталка Білоцерківець . – Київ : К.І.С., 2019 . – 104 с.

В основі збірки — спогади Анастасії Лисивець про Голодомор. У них дивовижним чином поєднані зворушлива простота і щирість, навіть певна наївність оповіді простої сільської дівчини, на долю якої випали трагічні випробування, і водночас — блискучий письменницький хист, досконале чуття композиції, неймовірно точне й пронизливе відчуття деталі, живої фрази, драматичної ситуації. Твір писала в 70–80-ті роки минулого століття сільська вчителька «в шухляду», без жодних надій на прижиттєве опублікування, і, ймовірно, це теж додає йому неповторної інтонації й цілковитої переконливості як суто літературного, так і важливого історичного документу.

Доведена до відчаю українка з великою сумою грошей, яка ігнорує дзвінки від чоловіка. Росіянин-пілот, який намагається приборкати аерофобію після загибелі коханки в катастрофі рейсу MH17. Найвідоміший політик Баварії на пікові кар’єри, який ненавидить свою роботу. Гравець американської Національної футбольної ліги, життя якого розвалилося після одного невдалого розіграшу. Таємний папський кардинал, який прямує до країни, де офіційно не існує Католицької церкви… Незнайомці з різними долями. Єдине спільне для них — рейс 341, і він веде до найбільшого випробування в їхньому житті.

821.161.2 К38 Кідрук, Макс./Files/images/radimo_pochitati/2020/3.png Доки світло не згасне назавжди : роман / Макс Кідрук . – Харків : Книжковий Клуб "Клуб Сімейного Дозвілля", 2019 . – 560 с.

Ніякі жертви не варті спроб виправити минуле, адже безжальний світ завжди знайде спосіб примусити за них розплачуватися. Сестри Рута й Індія, попри незвичні імена, проживають цілком буденні життя: Індія навчається на лікаря, Рута закінчує одинадцятий клас. Усе раптово змінюється, коли через нещасний випадок гине наречений Індії. Раніше близькі сестри віддаляються, звинувачуючи одна одну в тому, що сталося. І саме тоді, коли, здавалося б, із конфлікту вже не виплутатися, Рута виявляє, що здатна впливати на реальність у снах. Невдовзі в її сновидіннях з’являються химерні тіні, і що ближче вони підступають, то дужче мерхне світло довкола дівчини. За нестримним бажанням повернути колишнє життя Рута не помічає, як кожен наступний сон стає дедалі темнішим.


Кідрук Макс. Не озирайся і мовчи.- Харків: Книжковий Клуб "Клуб/Files/images/radimo_pochitati/46219_71359_k.jpg Сімейного Дозвілля", 2017. - 512с.

«Не озирайся і мовчи» — містичний роман з елементами жахів і техно. Твір зачіпає проблему спілкування між батьками та дітьми, дитячої жорстокості та підліткового бажання втечі від реальності.Уявіть, що на Землі існує місце, яке ніби застигло в часі. Місце, здатне сховати будь-кого, хто прагне втекти від реальності. Уявіть, що для того, аби туди потрапити, достатньо не озиратися й мовчати. Є лише одна проблема: в такому місці часом з’являються речі, страшніші за те, від чого ховаєшся.


Дочинець, Мирослав./Files/images/radimo_pochitati/v-chnik-spovid-na-perevali-duhu.jpg Вічник. Сповідь на перевалі духу», - Львів: Карпатська вежа, 2019. - 280с.

Це - роман про силу людського духу, книга, яка розповідає про життя Андрія Ворона, який прожив 104 роки. Це - сповідь великої душі, документ мудрого серця. Це не просто опис виняткової долі незвичайної людини. Це - подарунок долі для того, хто запитує себе: «Хто я, звідки я, для чого я? І куди я йду?» Це письмо допоможе віднайти себе й укріпить у великому Переході з нічого у щось.


Дзюба, Сергій. Позивний «Бандерас». - К.: Ранок, 2019. - 240с.

В основу роману покладено щоденники нацгвардійця Сергія /Files/images/radimo_pochitati/42593814._UY630_SR1200,630_.jpg--.jpg Башкова (позивний “Індіанець”) та розповіді воїнів АТО. Дія військового детективу розгортається восени 2014 року. Розвідники, на чолі з капітаном Антоном Саєнком (позивний “Бандерас”), намагаються запобігти диверсії та знешкодити російського підривника. Драматизму подіям додають: місце дії – все розгортається поблизу рідного села Бандераса. Думка про те, що на передовій у протистоянні із сепарами й терористами гинуть молоді хлопці, не полишає головного героя. Аж ось доля підкидає колишньому есбеушнику новий шанс… І цього разу доведеться побороти свої найбільші страхи і зазирнути у ті спогади, від яких він тікав майже 20 років.


Робертс, Г.Д. Шантарам:/Files/images/radimo_pochitati/000791907.jpg роман/Грэгори /Files/images/radimo_pochitati/632801_550.jpg Дэвид Робертс. - Спб.:Азбука, 2015. - 864 с.

Робертс, Г.Д. Тень горы:роман. - Спб.: Азбука. 2017. 832с.

Главный герой— бывший писатель и грабитель, сбежавший из австралийской тюрьмы, где отбывал девятнадцатилетний срок заключения. После некоторого времени, проведённого в Австралии и Новой Зеландии, по фальшивому паспорту на имя Линдсея Форда приезжает в Бомбей.Благодаря личным качествам он быстро заводит знакомых и друзей среди местных жителей и живущих в Бомбее иностранцев. Крестьянка, мать индийского друга героя, нарекает его индийским именем Шантарам, что означает в переводе с маратхи «мирный человек» или «человек, которому Бог даровал мирную судьбу». Зарабатывает на жизнь, выступая в качестве посредника в мелких нелегальных сделках. Поселяется в вонючей дыре, где оказывает медицинскую помощь их жителям. Заводит множество знакомств в криминальных кругах. По доносу попадает в тюрьму, где в ужасных условиях проводит 4 месяца. После освобождения начинает работать на крупного бомбейского мафиози Абделя Кадер Хана, который относится к Шантараму как к сыну…


Дочинець Мирослав. Мафтей. Книга, написана сухим пером:роман. - Львів: /Files/images/radimo_pochitati/507078215_2 price.jpg Карпатська вежа, 2016. - 352с.

Дивовижні речі, про що навперебій писали газети 1852 р., відбуваються в підкарпатському русинському містечку Мукачеві. Там зникають дівчата. Упродовж року пропало безвісти восьмеро дівиць різних верств і сповідання. Місцева жандармерія збилася з ніг у пошуках, та все намарно. Відряджений у спомогу кінний загін жандармів із Кошиць теж не напав сліду. Магістрат зажадав допомоги Будапешта. «Доки столичні детективи провадять розшуки, розтривожена громада міста сама вдається до всіх зарадних засобів. Залучили в поміч знаного в домінії знатника на ім'я Мафтей Просвирник, якого за хист до лічництва милує навіть родовите панство Великої Мадярщини». ...Всі дивляться в дзеркало і майже ніхто не заглядає за скло, за срібний покрив. А головна ж тайна там. Він зазирнув...


Чорней /Files/images/radimo_pochitati/jabluko_v_tajstri_0--.png Валерія. Яблуко в тайстрі: роман-феєрія/ Валерія Чорней. - Львів: Видавництво Старого Лева, 2016.- 432 с.

Чого тільки не сховаєш до гуцульської тайстри! Скажімо, яблуко — чарівне яблуко пізнання найважливіших для людини цінностей. Або маленьку жінку з трепетним серцем, настільки ж природну, як гірська яблунька, відкриту до світу, вдячну своєму народу, уважну до найменших дрібниць, адже довкола нас стільки знаків, які треба вміти відчитати. Вона шукатиме свою справжню любов, вона рятуватиме митця від сліпоти душі. Бо так, це насамперед роман про людську душу – яка доти жива, доки людина вміє бачити істинну красу.


Яґелло Йоанна. Кава з кардамоном: роман / Йоанна Яґелло; пер. з пол. /Files/images/radimo_pochitati/Joanna_Yagello__Kava_z_kardamonom.jpg Божени Антоняк. – Львів : Урбіно, 2013. - 240 с.

Отак читаєш і поринаєш собі у світ першого кохання, підліткового переживання, родинної таємниці.Досі спокійне життя 15-річної гімназистки Лінки Барської раптом змінюється... Дівчинку очікує справжній життєвий вир, у якому будуть щирі почуття і надії, радощі і розчарування, дружба і зрада. Детективні елементи додають загадковості та інтриги. Книжка дуже “затишна”. Вона розігріває, бадьорить і покращує настрій, як кава з кардамоном.


Винничук Ю.П. Аптекар:/Files/images/radimo_pochitati/P80327-141131.jpg роман/ Юрій Винничук; худож.-оформлювач Л.П. Вировець.- К.: ДОВЖЕНКО БУКС, 2017.- 318 с.

Події нового роману відбуваються у 1646-1648 роках спочатку у Венеційській республіці, а далі – у Львові. Історичне тло уміло використано для захопливої гри в дійсне-недійсне.. Фантазійні описи звучать як реальні, авторська вигадка відходить на другий план, змушуючи читача вірити у світ, витканий зі сну.

Нотомб Амелі. Подив і тремтіння: роман/ Амелі Нотомб; /Files/images/radimo_pochitati/P80327-140737.jpg пер. з франц. Віктора Шовкуна.- Львів: Видавництво Старого Лева, 2017. – 128 с.

Це найвідоміший роман бельгійської письменниці, удостоєний премії Французької академії, перекладений багатьма мовами. В основі роману – глибокий конфлікт двох традицій і культур: Сходу й Заходу. Героїня народилася в Японії й тепер повернулася туди працювати у великій токійській компанії. Дівчина робить спроби приносити користь, але ментальне провалля, яке пролягло між нею й роботодавцями, постійно призводить до неприємностей.

Жадан, Сергій. /Files/images/radimo_pochitati/0df5f5feb5d131a0ab0a0ab0ae14202d.png Інтернат: роман/Сергій Жадан.- Чернівці: Меридіан Черновіц, 2017.- 336 с.

Одного разу, прокинувшись, ти бачиш за вікном вогонь.Ти його не розпалював. Але гасити його доведеться й тобі... Січень... 2015 року. Донбас. Паша, вчитель однієї зі шкіл, спостерігає, як лінія фронту неухильно наближається до його дому. Стається так,що він змушений цю лінію перетнути. Щоб потім повернутись назад. І для цього йому щонайменше потрібно визначитись, на чиєму боці його дім...

Лойко, Сергій. Рейс: роман/ Сергій Лойко.- К.: Брайт Стар /Files/images/radimo_pochitati/original-lojko500.jpg Паблішинг, 2017.- 432 с.

В основу роману-трилера відомого письменника, автора світового бестселера "Аеропорт", покладено реальні події. Головний герой самостійно розслідує обставини загибелі його дружини й доньок, які летіли в "Боїнгу, збитому над Донбасом"...

Курков, Андрій. Шенгенська/Files/images/radimo_pochitati/img225_73.jpg історія: роман/Андрій Курков. –Х.:Фоліо, 2017.- 317 с.

Новий роман Андрія Куркова "Шенгенська історія" розповідає про долю молодих литовців, що, зрадівши "безвізу", відправились шукати щастя в Західній Європі."Це перший безвізовий роман в Україні. Це роман про литовців і про Західну Європу (Литву, Францію і в Англію). «Це роман про те, що стається з маленькою, коли піднімаються шлагбауми і можна спокійно вийти і розчинитись в загальноєвропейському культурному бульйоні народів", - говорить автор…

Кiлькiсть переглядiв: 1010

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.