Всеукраїнська/Files/images/akts/Без названия.jpg інформаційно-просвітницька /Files/images/akts/mceu_31776062611701614605144.png акція «Національний тиждень читання»-2023/Files/images/akts/poster-uib-kbw.png (від Українського інституту книги).

Цьогоріч вона відбудеться із 04 до 10 грудня. Ця Всеукраїнська інформаційно-просвітницька акція має на меті консолідацію українського суспільства навколо читання як життєвої стратегії.

Цьогоріч гасло Акції –«Бути своїми», в яке ми вкладено безліч сенсів і практичного змісту. Ми переконані, що читання важливих книжок сприяє єднанню українського народу, формуванню нашої ідентичності, збереженню культурно-мовної спадщини держави.

Читання є важливим у час миру і добробуту, але ще важливішим – у часи випробувань, які випали на нашу долю через війну. Книжки можуть стати нашим захистом і нашою зброєю, друзями і порадниками, вчителями і лікарями. За допомогою Акції ми хочемо привернути увагу до важливості і приємності читання, надихнути українців відвідати бібліотеку чи книгарню.

Запрошуємо долучитися до загальнонаціональної Акції та підтримати флешмоб, розмістивши дописи у соціальних мережах. Публікуючи дописи в соціальних мережах, використовуйте хештеги#тижденьчитання2023та#бутисвоїми, а також позначайте офіційні сторінки Інституту(Фейсбук,Інстаграм). Упродовж Національного тижня читання відбудуться найрізноманітніші онлайн і офлайн події, але особливе місце та значущість серед них має Акція “Книжкова хвиля”.

Акція “Книжкова хвиля” спрямована на збільшення бібліотечних фондів завдяки підтримці українців, які візьмуть участь в акції.

Усі зібрані книги будуть відправлені українським бібліотекам, які постраждали внаслідок бойових дій або окупації.

Будьмо своїми! Читаймо разом!


Всеукраїнська/Files/images/akts/bib5.png акція «Живи, книго!» - 2023

Всеукраїнська акція «Живи, книго!» спрямована на посилення ролі книги у навчально – виховному процесі і загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів, поліпшення роботи щодо збереження підручників, художньої, науково – популярної літератури і проводиться міністерством освіти і науки України щорічно з жовтня поточного року по серпень включно наступного року.

В акції беруть участь педагогічні та учнівські колективи, бібліотеки загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів, органи учнівського самоврядування

Мета і завдання акції:

• підвищення інтересу учнів до книги як джерела знань, скарбниці культурних надбань, розвиток у них пошуково-дослідних навичок отримання інформації, її аналізу та узагальнення, навичок роботи з книгою впродовж усього життя;
• виховання бережливого і відповідального ставлення до навчальних підручників, художньої, науково-популярної та іншої літератури, поваги до праці людей, які їх створюють;
• виявлення, поширення та впровадження кращого досвіду шкільних колективів, які використовують нові форми і методи роботи, впроваджують інноваційні технології з поширення бібліотечно-бібліографічних знань, підвищення рівня інформаційної культури та культури читання учнівської молоді;
• сприяння поповненню бібліотечних фондів шкільних бібліотек, створенню належних умов для рівного доступу до літератури на різних, у тому числі електронних носіях.
• виховання культу книги у сім’ї, використання з цією метою досвіду інших навчальних, культурно-освітніх закладів.


З 13 по 19 грудня 2021 р. в Україні вперше відбудеться/Files/images/akts/265197915_1036976503531948_1779019526086469955_n.jpg Національний тиждень читання. Це буде особливий час, коли читачі, письменники, видавці, бібліотекарі, книгарі об’єднаються навколо книги та читання.

Тиждень пройде під егідою Український інститут книги спільно з Міністерство культури та інформаційної політики України. Партнерами події є ВГО Українська бібліотечна асоціація й Українська асоціація видавців та книгорозповсюджувачів.


Обласна онлайн-акція #Харківщина_вітає_Лесю_Українку , присвячена150-річчю від дня народження поетеси.


Акція "Подаруй книгу /Files/images/akts/podar_book.JPG бібліотеці!" - Всесвітній день книги і авторського права


Всесвітній день книги і авторського права 23 квітня - символічна для світової літератури дата: у цей день померли Сервантес, Шекспір та Інка Гарсіласо де ла Вега, Уїльям Вордсворт, Памела Треверс, Фрідріх Мюллер.Це також день народження таких відомих авторів, як Моріс Дрюон, X. Лакснесс, Мануель Мехіа Вальєхо,П'єр Дюпон, Григорій Тютюнник, Василь Земляк, Володимир Жемчужников, Микола Помяловський, Мате Залка, Найо Марш, Джеймс Донліві, Едвін Маркем та інші. Генеральна конференція ЮНЕСКО, яка проходила в 1995 році в Парижі, вирішила віддати в цей день данину поваги книгам і авторам, закликаючи всіх, і особливо молодь, знаходити задоволення в читанні і поважати незамінний внесок тих, хто сприяв соціальному і культурному прогресу людства і заснувала Всесвітній день книги і авторського права і Премію ЮНЕСКО за пропаганду ідеалів толерантності в дитячій та юнацькій літературі. Традиція святкування Дня книжкинародиласьу Каталонії, де 23 квітня в день святого Георгія традиційно дарували троянду за кожну куплену книжку і вже понад 80 років існує традиція в цей день дарувати троянди і книжки тим, кого любиш. Нині Всесвітній день книги й авторського права святкують у 190 країнах світу. Завдяки книзі ми отримуємо доступ до знань, ідей, духовних і моральних цінностей, до розуміння краси та творчих досягнень людини. Книга - це найкращий помічник в наших спільних зусиллях із захисту і збагачення культурної спадщини людства. До Всесвітнього дня книги і авторського права Центральна бібліотека ім. Г.Ф. Квітки - Основ`яненка оголошує доброчинну акцію «Подаруй книгу бібліотеці!» і звертається до всіх мешканців міста з проханнямдарувати бібліотеці книги.Дайте нове життя вашим книгам та зібранням! Подаровані вами книги стануть відчутним джерелом поповнення фонду. Ми готові з вдячністю донести до наступних поколінь зібрані у ваших особистих бібліотеках наукові праці, монографії, тематичні колекції видань, довідкову та художню літературу, електронні видання. Ми вдячні тим читачам, які вже подарували бібліотеці свої книги, і будемо вдячні всім, хто візьме участь у цій акції. Ви маєте унікальну нагоду занести своє ім'я в історію бібліотеки і бути шанованими читачами та усією громадськістю. Ваше ім'я увійде в "Історію визначних подій бібліотеки". В бібліотеці буде обладнана постійно діюча виставка подарованих видань, а презентації подарованих колекцій у читальному залі збиратимуть вдячних читачів. Про хід акції ми інформуватимемо на сайті нашої бібліотеки. Подарунки приймаються в будь-якій бібліотеці-філії нашої системи.Робіть добрі справи! Кожен працівник бібліотеки та й кожен читач покладає великі надії на доброчинну акцію "Подаруй книгу бібліотеці!", яка буде тривати протягом року.

Наша адреса: м. Харків, пр. Пластичний, 8 (2-й поверх), контактний телефон: (057)372-19-78.

Ласкаво просимо! Центральна бібліотека ім. Г.Ф. Квітки-Основ`яненка ЦБС Холодногірського району м. Харкова

2016 - й рік - Всеукраїнська казначейська акція - “Вишивана моя Україна”.

7 листопада 2016 року,/Files/images/akts/2wzweEBZACs (1).jpg управління Державної казначейської служби України у Холодногірському районі м.Харкова приймало у себе карту, вишиту руками працівників усіх казначейств України у рамках всеукраїнської казначейської акції - “Вишивана моя Україна”. До ознайомлення з картою долучилися також працівники Адміністрації Холодногірського району Харківської міської ради та районного фінансового управління.

Вишита руками казначеїв карта ,є символом добра, згуртованості та патріотизму працівників казначейської служби України. Кожна область вкладала у вишивку свого регіону характерні особливості орнаменту та зображувала регіональні пам”ятки культури. Дана акція вкотре підкреслила, що всі ми, незалежно від того де живемо — на сході чи Заході, Півдні чи Півночі — є українцями, громадянами єдиної країни — України.

Віримо в те, що вишита карта стане оберегом не тільки для тих, хто її створював, а й тих, кому пощастило її побачити.


Бібліотека українського воїна./Files/images/akts/biblioteka_ukrainskogo_voina.jpg Благодійна акція

Запрошуємо користувачів, колег, представників громадськості взяти участь у Всеукраїнській акції «Бібліотека українського воїна»щодо збору книжок для бібліотек військових частин Збройних Сил України.

Центральна бібліотека ім. Г.Ф.Квітки-Основ`яненка приймає книжки за адресою: пров. Пластичний,8. Контактний телефон: 372-19-78

Міністерство культури України виступило ініціатором всеукраїнської акції«Бібліотека українського воїна»по збору книжок для бібліотек військових частин Збройних Сил України. Мета акції – сприяння морально-психологічному забезпеченню бойової та мобілізаційної готовності військ, патріотичному вихованню у Збройних Силах України, підвищенню освітнього рівня військовослужбовців, організації їх змістовного дозвілля.
У ході проведення акції будуть зібрані та передані до бібліотек військових частин Збройних Сил України кращі твори вітчизняної та світової художньої літератури в перекладі українською мовою, науково-популярні видання з історії Української держави, її культури, Збройних Сил.

До участі в акції залучаються бібліотеки сфери управління Міністерства культури України, публічні бібліотеки усіх регіонів України, громадські організації, зокрема Українська бібліотечна асоціація, Українська асоціація видавців та книгорозповсюджувачів, волонтерські організації, видавці, користувачі публічних бібліотек, широка громадськість.

Акція реалізовуватиметься на громадських засадах та на постійній основі.


Центральная библиотека им. Г.Ф.Квитки-Основьяненко и детская библиотека-филиал №14 объявляют акцию:

«ПУСТЬ ЗНАЮТ И ПОМНЯТ ПОТОМКИ ...»,

/Files/images/akts/orig_332f60a7cd1616ffcfab0c501c820e6c.jpg

основная цель которой – привлечь внимание жителей Ленинского района г. Харькова к малоизвестным страницам истории нашего города в тяжелейший период времени , к библиотечным фондам военно-патриотической тематики, к мероприятиям по сохранению памяти обо всех погибших в боях харьковчан, о героическом подвиге ветеранов и тружеников тыла


ПРИЄДНУЄМОСЬ ДО БЛАГОДІЙНОЇ АКЦІЇ - 2015 рік.


Центральна бібліотека ім. Г.Ф. Квітки-Основ`яненка/Files/images/knyzhkovyj_dim.jpg приєдналась до всеукраїнської акції «Книжковий дім відкритий всім», метою якої є збір книжок, періодичних видань, аудіо-, відео- матеріалів для відновлення фондів бібліотек України для дітей, що постраждали у наслідок проведення бойових дій на сході нашої держави.

Запрошуємо вас стати учасниками благодійної акції і подарувати книжки дітям, які їх потребують! Будемо вдячні за подаровані книги, які порадують читачів-дітей зі Сходу України.

Приносьте, будь ласка, книги, журнали, аудіокниги або відео до Центральної бібліотеки (пров. Пластичний, 8), а звідси вони будуть доставлені до бібліотек для дітей Донбасу.

Телефон для довідок: 372-19-78 (координатор акції – Голота Надія Михайлівна).

Сподіваємося, що ви не залишитесь байдужими і візьмете найактивнішу участь в цій благородній справі.

Кiлькiсть переглядiв: 1728

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.