Чорней /Files/images/radimo_pochitati/jabluko_v_tajstri_0--.png Валерія. Яблуко в тайстрі: роман-феєрія/ Валерія Чорней. - Львів: Видавництво Старого Лева, 2016.- 432 с.

Чого тільки не сховаєш до гуцульської тайстри! Скажімо, яблуко — чарівне яблуко пізнання найважливіших для людини цінностей. Або маленьку жінку з трепетним серцем, настільки ж природну, як гірська яблунька, відкриту до світу, вдячну своєму народу, уважну до найменших дрібниць, адже довкола нас стільки знаків, які треба вміти відчитати. Вона шукатиме свою справжню любов, вона рятуватиме митця від сліпоти душі. Бо так, це насамперед роман про людську душу – яка доти жива, доки людина вміє бачити істинну красу.


Яґелло Йоанна. Кава з кардамоном: роман / Йоанна Яґелло; пер. з пол. /Files/images/radimo_pochitati/Joanna_Yagello__Kava_z_kardamonom.jpg Божени Антоняк. – Львів : Урбіно, 2013. - 240 с.

Отак читаєш і поринаєш собі у світ першого кохання, підліткового переживання, родинної таємниці.Досі спокійне життя 15-річної гімназистки Лінки Барської раптом змінюється... Дівчинку очікує справжній життєвий вир, у якому будуть щирі почуття і надії, радощі і розчарування, дружба і зрада. Детективні елементи додають загадковості та інтриги. Книжка дуже “затишна”. Вона розігріває, бадьорить і покращує настрій, як кава з кардамоном.


Винничук Ю.П. Аптекар:/Files/images/radimo_pochitati/P80327-141131.jpg роман/ Юрій Винничук; худож.-оформлювач Л.П. Вировець.- К.: ДОВЖЕНКО БУКС, 2017.- 318 с.

Події нового роману відбуваються у 1646-1648 роках спочатку у Венеційській республіці, а далі – у Львові. Історичне тло уміло використано для захопливої гри в дійсне-недійсне.. Фантазійні описи звучать як реальні, авторська вигадка відходить на другий план, змушуючи читача вірити у світ, витканий зі сну.

Нотомб Амелі. Подив і тремтіння: роман/ Амелі Нотомб; /Files/images/radimo_pochitati/P80327-140737.jpg пер. з франц. Віктора Шовкуна.- Львів: Видавництво Старого Лева, 2017. – 128 с.

Це найвідоміший роман бельгійської письменниці, удостоєний премії Французької академії, перекладений багатьма мовами. В основі роману – глибокий конфлікт двох традицій і культур: Сходу й Заходу. Героїня народилася в Японії й тепер повернулася туди працювати у великій токійській компанії. Дівчина робить спроби приносити користь, але ментальне провалля, яке пролягло між нею й роботодавцями, постійно призводить до неприємностей.

Жадан, Сергій. /Files/images/radimo_pochitati/0df5f5feb5d131a0ab0a0ab0ae14202d.png Інтернат: роман/Сергій Жадан.- Чернівці: Меридіан Черновіц, 2017.- 336 с.

Одного разу, прокинувшись, ти бачиш за вікном вогонь.Ти його не розпалював. Але гасити його доведеться й тобі... Січень... 2015 року. Донбас. Паша, вчитель однієї зі шкіл, спостерігає, як лінія фронту неухильно наближається до його дому. Стається так,що він змушений цю лінію перетнути. Щоб потім повернутись назад. І для цього йому щонайменше потрібно визначитись, на чиєму боці його дім...

Лойко, Сергій. Рейс: роман/ Сергій Лойко.- К.: Брайт Стар /Files/images/radimo_pochitati/original-lojko500.jpg Паблішинг, 2017.- 432 с.

В основу роману-трилера відомого письменника, автора світового бестселера "Аеропорт", покладено реальні події. Головний герой самостійно розслідує обставини загибелі його дружини й доньок, які летіли в "Боїнгу, збитому над Донбасом"...

Курков, Андрій. Шенгенська/Files/images/radimo_pochitati/img225_73.jpg історія: роман/Андрій Курков. –Х.:Фоліо, 2017.- 317 с.

Новий роман Андрія Куркова "Шенгенська історія" розповідає про долю молодих литовців, що, зрадівши "безвізу", відправились шукати щастя в Західній Європі."Це перший безвізовий роман в Україні. Це роман про литовців і про Західну Європу (Литву, Францію і в Англію). «Це роман про те, що стається з маленькою, коли піднімаються шлагбауми і можна спокійно вийти і розчинитись в загальноєвропейському культурному бульйоні народів", - говорить автор…

Кiлькiсть переглядiв: 257

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.