Винничук Ю.П. Аптекар:/Files/images/radimo_pochitati/P80327-141131.jpg роман/ Юрій Винничук; худож.-оформлювач Л.П. Вировець.- К.: ДОВЖЕНКО БУКС, 2017.- 318 с.

Події нового роману відбуваються у 1646-1648 роках спочатку у Венеційській республіці, а далі – у Львові. Історичне тло уміло використано для захопливої гри в дійсне-недійсне.. Фантазійні описи звучать як реальні, авторська вигадка відходить на другий план, змушуючи читача вірити у світ, витканий зі сну.

Нотомб Амелі. Подив і тремтіння: роман/ Амелі Нотомб; /Files/images/radimo_pochitati/P80327-140737.jpg пер. з франц. Віктора Шовкуна.- Львів: Видавництво Старого Лева, 2017. – 128 с.

Це найвідоміший роман бельгійської письменниці, удостоєний премії Французької академії, перекладений багатьма мовами. В основі роману – глибокий конфлікт двох традицій і культур: Сходу й Заходу. Героїня народилася в Японії й тепер повернулася туди працювати у великій токійській компанії. Дівчина робить спроби приносити користь, але ментальне провалля, яке пролягло між нею й роботодавцями, постійно призводить до неприємностей.

Жадан, Сергій. /Files/images/radimo_pochitati/0df5f5feb5d131a0ab0a0ab0ae14202d.png Інтернат: роман/Сергій Жадан.- Чернівці: Меридіан Черновіц, 2017.- 336 с.

Одного разу, прокинувшись, ти бачиш за вікном вогонь.Ти його не розпалював. Але гасити його доведеться й тобі... Січень... 2015 року. Донбас. Паша, вчитель однієї зі шкіл, спостерігає, як лінія фронту неухильно наближається до його дому. Стається так,що він змушений цю лінію перетнути. Щоб потім повернутись назад. І для цього йому щонайменше потрібно визначитись, на чиєму боці його дім...

Лойко, Сергій. Рейс: роман/ Сергій Лойко.- К.: Брайт Стар /Files/images/radimo_pochitati/original-lojko500.jpg Паблішинг, 2017.- 432 с.

В основу роману-трилера відомого письменника, автора світового бестселера "Аеропорт", покладено реальні події. Головний герой самостійно розслідує обставини загибелі його дружини й доньок, які летіли в "Боїнгу, збитому над Донбасом"...

Курков, Андрій. Шенгенська/Files/images/radimo_pochitati/img225_73.jpg історія: роман/Андрій Курков. –Х.:Фоліо, 2017.- 317 с.

Новий роман Андрія Куркова "Шенгенська історія" розповідає про долю молодих литовців, що, зрадівши "безвізу", відправились шукати щастя в Західній Європі."Це перший безвізовий роман в Україні. Це роман про литовців і про Західну Європу (Литву, Францію і в Англію). «Це роман про те, що стається з маленькою, коли піднімаються шлагбауми і можна спокійно вийти і розчинитись в загальноєвропейському культурному бульйоні народів", - говорить автор…

Кiлькiсть переглядiв: 68

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.