Повернутися до звичайного режиму
Кідрук Макс. Не озирайся і мовчи.- Харків: Книжковий Клуб "Клуб/Files/images/radimo_pochitati/46219_71359_k.jpg Сімейного Дозвілля", 2017. - 512с.

«Не озирайся і мовчи» — містичний роман з елементами жахів і техно. Твір зачіпає проблему спілкування між батьками та дітьми, дитячої жорстокості та підліткового бажання втечі від реальності.Уявіть, що на Землі існує місце, яке ніби застигло в часі. Місце, здатне сховати будь-кого, хто прагне втекти від реальності. Уявіть, що для того, аби туди потрапити, достатньо не озиратися й мовчати. Є лише одна проблема: в такому місці часом з’являються речі, страшніші за те, від чого ховаєшся.


Дочинець, Мирослав./Files/images/radimo_pochitati/v-chnik-spovid-na-perevali-duhu.jpg Вічник. Сповідь на перевалі духу», - Львів: Карпатська вежа, 2019. - 280с.

Це - роман про силу людського духу, книга, яка розповідає про життя Андрія Ворона, який прожив 104 роки. Це - сповідь великої душі, документ мудрого серця. Це не просто опис виняткової долі незвичайної людини. Це - подарунок долі для того, хто запитує себе: «Хто я, звідки я, для чого я? І куди я йду?» Це письмо допоможе віднайти себе й укріпить у великому Переході з нічого у щось.


Дзюба, Сергій. Позивний «Бандерас». - К.: Ранок, 2019. - 240с.

В основу роману покладено щоденники нацгвардійця Сергія /Files/images/radimo_pochitati/42593814._UY630_SR1200,630_.jpg--.jpg Башкова (позивний “Індіанець”) та розповіді воїнів АТО. Дія військового детективу розгортається восени 2014 року. Розвідники, на чолі з капітаном Антоном Саєнком (позивний “Бандерас”), намагаються запобігти диверсії та знешкодити російського підривника. Драматизму подіям додають: місце дії – все розгортається поблизу рідного села Бандераса. Думка про те, що на передовій у протистоянні із сепарами й терористами гинуть молоді хлопці, не полишає головного героя. Аж ось доля підкидає колишньому есбеушнику новий шанс… І цього разу доведеться побороти свої найбільші страхи і зазирнути у ті спогади, від яких він тікав майже 20 років.


Робертс, Г.Д. Шантарам:/Files/images/radimo_pochitati/000791907.jpg роман/Грэгори /Files/images/radimo_pochitati/632801_550.jpg Дэвид Робертс. - Спб.:Азбука, 2015. - 864 с.

Робертс, Г.Д. Тень горы:роман. - Спб.: Азбука. 2017. 832с.

Главный герой— бывший писатель и грабитель, сбежавший из австралийской тюрьмы, где отбывал девятнадцатилетний срок заключения. После некоторого времени, проведённого в Австралии и Новой Зеландии, по фальшивому паспорту на имя Линдсея Форда приезжает в Бомбей.Благодаря личным качествам он быстро заводит знакомых и друзей среди местных жителей и живущих в Бомбее иностранцев. Крестьянка, мать индийского друга героя, нарекает его индийским именем Шантарам, что означает в переводе с маратхи «мирный человек» или «человек, которому Бог даровал мирную судьбу». Зарабатывает на жизнь, выступая в качестве посредника в мелких нелегальных сделках. Поселяется в вонючей дыре, где оказывает медицинскую помощь их жителям. Заводит множество знакомств в криминальных кругах. По доносу попадает в тюрьму, где в ужасных условиях проводит 4 месяца. После освобождения начинает работать на крупного бомбейского мафиози Абделя Кадер Хана, который относится к Шантараму как к сыну…


Дочинець Мирослав. Мафтей. Книга, написана сухим пером:роман. - Львів: /Files/images/radimo_pochitati/507078215_2 price.jpg Карпатська вежа, 2016. - 352с.

Дивовижні речі, про що навперебій писали газети 1852 р., відбуваються в підкарпатському русинському містечку Мукачеві. Там зникають дівчата. Упродовж року пропало безвісти восьмеро дівиць різних верств і сповідання. Місцева жандармерія збилася з ніг у пошуках, та все намарно. Відряджений у спомогу кінний загін жандармів із Кошиць теж не напав сліду. Магістрат зажадав допомоги Будапешта. «Доки столичні детективи провадять розшуки, розтривожена громада міста сама вдається до всіх зарадних засобів. Залучили в поміч знаного в домінії знатника на ім'я Мафтей Просвирник, якого за хист до лічництва милує навіть родовите панство Великої Мадярщини». ...Всі дивляться в дзеркало і майже ніхто не заглядає за скло, за срібний покрив. А головна ж тайна там. Він зазирнув...


Чорней /Files/images/radimo_pochitati/jabluko_v_tajstri_0--.png Валерія. Яблуко в тайстрі: роман-феєрія/ Валерія Чорней. - Львів: Видавництво Старого Лева, 2016.- 432 с.

Чого тільки не сховаєш до гуцульської тайстри! Скажімо, яблуко — чарівне яблуко пізнання найважливіших для людини цінностей. Або маленьку жінку з трепетним серцем, настільки ж природну, як гірська яблунька, відкриту до світу, вдячну своєму народу, уважну до найменших дрібниць, адже довкола нас стільки знаків, які треба вміти відчитати. Вона шукатиме свою справжню любов, вона рятуватиме митця від сліпоти душі. Бо так, це насамперед роман про людську душу – яка доти жива, доки людина вміє бачити істинну красу.


Яґелло Йоанна. Кава з кардамоном: роман / Йоанна Яґелло; пер. з пол. /Files/images/radimo_pochitati/Joanna_Yagello__Kava_z_kardamonom.jpg Божени Антоняк. – Львів : Урбіно, 2013. - 240 с.

Отак читаєш і поринаєш собі у світ першого кохання, підліткового переживання, родинної таємниці.Досі спокійне життя 15-річної гімназистки Лінки Барської раптом змінюється... Дівчинку очікує справжній життєвий вир, у якому будуть щирі почуття і надії, радощі і розчарування, дружба і зрада. Детективні елементи додають загадковості та інтриги. Книжка дуже “затишна”. Вона розігріває, бадьорить і покращує настрій, як кава з кардамоном.


Винничук Ю.П. Аптекар:/Files/images/radimo_pochitati/P80327-141131.jpg роман/ Юрій Винничук; худож.-оформлювач Л.П. Вировець.- К.: ДОВЖЕНКО БУКС, 2017.- 318 с.

Події нового роману відбуваються у 1646-1648 роках спочатку у Венеційській республіці, а далі – у Львові. Історичне тло уміло використано для захопливої гри в дійсне-недійсне.. Фантазійні описи звучать як реальні, авторська вигадка відходить на другий план, змушуючи читача вірити у світ, витканий зі сну.

Нотомб Амелі. Подив і тремтіння: роман/ Амелі Нотомб; /Files/images/radimo_pochitati/P80327-140737.jpg пер. з франц. Віктора Шовкуна.- Львів: Видавництво Старого Лева, 2017. – 128 с.

Це найвідоміший роман бельгійської письменниці, удостоєний премії Французької академії, перекладений багатьма мовами. В основі роману – глибокий конфлікт двох традицій і культур: Сходу й Заходу. Героїня народилася в Японії й тепер повернулася туди працювати у великій токійській компанії. Дівчина робить спроби приносити користь, але ментальне провалля, яке пролягло між нею й роботодавцями, постійно призводить до неприємностей.

Жадан, Сергій. /Files/images/radimo_pochitati/0df5f5feb5d131a0ab0a0ab0ae14202d.png Інтернат: роман/Сергій Жадан.- Чернівці: Меридіан Черновіц, 2017.- 336 с.

Одного разу, прокинувшись, ти бачиш за вікном вогонь.Ти його не розпалював. Але гасити його доведеться й тобі... Січень... 2015 року. Донбас. Паша, вчитель однієї зі шкіл, спостерігає, як лінія фронту неухильно наближається до його дому. Стається так,що він змушений цю лінію перетнути. Щоб потім повернутись назад. І для цього йому щонайменше потрібно визначитись, на чиєму боці його дім...

Лойко, Сергій. Рейс: роман/ Сергій Лойко.- К.: Брайт Стар /Files/images/radimo_pochitati/original-lojko500.jpg Паблішинг, 2017.- 432 с.

В основу роману-трилера відомого письменника, автора світового бестселера "Аеропорт", покладено реальні події. Головний герой самостійно розслідує обставини загибелі його дружини й доньок, які летіли в "Боїнгу, збитому над Донбасом"...

Курков, Андрій. Шенгенська/Files/images/radimo_pochitati/img225_73.jpg історія: роман/Андрій Курков. –Х.:Фоліо, 2017.- 317 с.

Новий роман Андрія Куркова "Шенгенська історія" розповідає про долю молодих литовців, що, зрадівши "безвізу", відправились шукати щастя в Західній Європі."Це перший безвізовий роман в Україні. Це роман про литовців і про Західну Європу (Литву, Францію і в Англію). «Це роман про те, що стається з маленькою, коли піднімаються шлагбауми і можна спокійно вийти і розчинитись в загальноєвропейському культурному бульйоні народів", - говорить автор…

Кiлькiсть переглядiв: 698

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.